Facebook

Music Hall Černíkovice

so 02.05.2015 - EDM Night
so 09.05.2015 - Božkov párty
so 23.05.2015 - MISS & BODYPAINTING PÁRTY

  • so 02.05.2015
    EDM Night

    DJ Fanny & DJ Benny

    Svozové autobusy ZDARMA

    TRASA 1A
    19:25 Bohuslavice
    19:28 Pohoří (pohostinství)
    19:35 České Meziříčí (aut.zas.)
    19:43 Opočno (náměstí)
    19:46 Přepychy (u hřiště)
    19:49 Očelice (aut.zas.)
    19:51 Ledce (aut.zas)
    19:54 Polánky (na znamení)
    19:57 Třebechovice („Na Roly“)
    20:03 Petrovice
    20:08 Týniště (náměstí)
    20:12 Lípa
    20:15 Čestice
    20:18 Olešnice
    20:21 Hoděčín
    20:25 Lično
    20:30 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:45

    TRASA 1B
    19:30 Nové Město/Met. (Rychta)
    19:34 Nové Město/Met.(Krčín)
    19:40 Spy
    19:45 Dobruška (KINO)
    19:52 Chábory
    19:55 Podbřezí
    19:57 Bílý Újezd
    20:00 Ještětice
    20:02 Solnice
    20:05 Domašín
    20:10 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:45
    TRASA 2A
    20:55 Kvasiny (Konzum)
    20:57 Kvasiny (soudek)
    21:00 Skuhrov (aut.zas)
    21:04 Debrecí
    21:10 Lukavice (hospoda)
    21:12 Habrová
    21:15 Rychnov/Kněž. (aut.nádr.)
    21:20 Lokot
    21:22 Třebešov
    21:30 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:00
    TRASA 2B
    20:30 Častolovice (náměstí)
    20:35 Kostelec/Orl.
    20:40 Doudleby/Orl.
    20:45 Vamberk
    20:50 Lupenice
    21:00 Rychnov/Kněž. (aut.nádr.)
    21:03 Lokot
    21:07 Třebešov
    21:10 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:00
  • so 09.05.2015
    Božkov párty

    DJ James & DJ Mr.Peca
    (POHODEX TEAM)

    Svozové autobusy ZDARMA

    TRASA 1A
    19:25 Bohuslavice
    19:28 Pohoří (pohostinství)
    19:35 České Meziříčí (aut.zas.)
    19:43 Opočno (náměstí)
    19:46 Přepychy (u hřiště)
    19:49 Očelice (aut.zas.)
    19:51 Ledce (aut.zas)
    19:54 Polánky (na znamení)
    19:57 Třebechovice („Na Roly“)
    20:03 Petrovice
    20:08 Týniště (náměstí)
    20:12 Lípa
    20:15 Čestice
    20:18 Olešnice
    20:21 Hoděčín
    20:25 Lično
    20:30 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:45

    TRASA 1B
    19:30 Nové Město/Met. (Rychta)
    19:34 Nové Město/Met.(Krčín)
    19:40 Spy
    19:45 Dobruška (KINO)
    19:52 Chábory
    19:55 Podbřezí
    19:57 Bílý Újezd
    20:00 Ještětice
    20:02 Solnice
    20:05 Domašín
    20:10 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:45
    TRASA 2A
    20:55 Kvasiny (Konzum)
    20:57 Kvasiny (soudek)
    21:00 Skuhrov (aut.zas)
    21:04 Debrecí
    21:10 Lukavice (hospoda)
    21:12 Habrová
    21:15 Rychnov/Kněž. (aut.nádr.)
    21:20 Lokot
    21:22 Třebešov
    21:30 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:00
    TRASA 2B
    20:30 Častolovice (náměstí)
    20:35 Kostelec/Orl.
    20:40 Doudleby/Orl.
    20:45 Vamberk
    20:50 Lupenice
    21:00 Rychnov/Kněž. (aut.nádr.)
    21:03 Lokot
    21:07 Třebešov
    21:10 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:00
  • so 23.05.2015
    MISS & BODYPAINTING PÁRTY

    DJ James & DJ Mr.Peca
    (POHODEX TEAM)

    Svozové autobusy ZDARMA

    TRASA 1A
    19:25 Bohuslavice
    19:28 Pohoří (pohostinství)
    19:35 České Meziříčí (aut.zas.)
    19:43 Opočno (náměstí)
    19:46 Přepychy (u hřiště)
    19:49 Očelice (aut.zas.)
    19:51 Ledce (aut.zas)
    19:54 Polánky (na znamení)
    19:57 Třebechovice („Na Roly“)
    20:03 Petrovice
    20:08 Týniště (náměstí)
    20:12 Lípa
    20:15 Čestice
    20:18 Olešnice
    20:21 Hoděčín
    20:25 Lično
    20:30 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:45

    TRASA 1B
    19:30 Nové Město/Met. (Rychta)
    19:34 Nové Město/Met.(Krčín)
    19:40 Spy
    19:45 Dobruška (KINO)
    19:52 Chábory
    19:55 Podbřezí
    19:57 Bílý Újezd
    20:00 Ještětice
    20:02 Solnice
    20:05 Domašín
    20:10 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:45
    TRASA 2A
    20:55 Kvasiny (Konzum)
    20:57 Kvasiny (soudek)
    21:00 Skuhrov (aut.zas)
    21:04 Debrecí
    21:10 Lukavice (hospoda)
    21:12 Habrová
    21:15 Rychnov/Kněž. (aut.nádr.)
    21:20 Lokot
    21:22 Třebešov
    21:30 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:00
    TRASA 2B
    20:30 Častolovice (náměstí)
    20:35 Kostelec/Orl.
    20:40 Doudleby/Orl.
    20:45 Vamberk
    20:50 Lupenice
    21:00 Rychnov/Kněž. (aut.nádr.)
    21:03 Lokot
    21:07 Třebešov
    21:10 ČERNÍKOVICE
    ROZVOZ 2:00

Music Club U Sama Nové Město nad Metují

čt 30.04.2015 - ČARODĚJNICKÝ FEST

  • čt 30.04.2015
    ČARODĚJNICKÝ FEST

    Svozové autobusy ZDARMA:

    TRASA A
    19:00 Dobruška (u KINA)
    19:07 Opočno, náměstí
    19:10 Opočno, u mlékárny
    19:15 České Meziříčí, aut. zast.
    19:20 Rohenice, aut. zast.
    19:25 Bohuslavice, prodejna
    19:30 Černčice
    19:36 Nové Město/Metují, Krčín, most
    19:40 Sokolovna / Music Club U Sama

    TRASA B:
    20:00 Nahořany
    20:04 Městec
    20:08 Velká Jesenice
    20:15 Česká Skalice, náměstí
    20:30 Náchod, autobusové nádraží
    20:34 Náchod, Staré město
    20:40 Vrchoviny
    19:40 Sokolovna / Music Club U Sama